Діаграми та графіки
Last updated
Last updated
Окрім функції відображення інформації у форматі тексту та таблиці є можливість перегляду результатів у вигляді діаграм . Такий формат дозволяє, наприклад, порівнювати дані різних архівних одиниць.
Оскільки за замовчуванням вибрано тип діаграми "За категоріями", розглянемо його першим. Натиснувши на випадну вкладку "Категорія", ви відкриєте список категорій, за допомогою яких можна переглянути дані у формі графіків.
Якщо вибрати першу з запропонованих категорій "Назва одиниці", то інформація буде відфільтрована за назвами архівних одиниць. На цьому графіку порівнюється кількість повідомлень у обраних користувачем архівних одиницях за певний проміжок часу.
Розглянемо, що саме відображають інші категорії зі списку "За категоріями".
Порівнює кількість опублікованих повідомлень у чатах та каналах за певний проміжок часу.
Порівнює кількість повідомлень у різних тематичних колекціях.
Порівнює кількість постів, коментарів, технічних повідомлень та дат серед усіх архівних одиниць, доступних користувачу.
Порівнює, які хештеги та в якій кількості згадані за певний проміжок часу в обраних архівних одиницях.
Відображає кількість повідомлень, що містять згадування за допомогою "@".
Показує кількість та перелік доменних імен, згаданих в обраних архівних одиницях.
Відображає кількість повідомлень у обраних одиницях із зображеннями та без. Такий самий принцип діє для категорій "Має аудіо" та "Має відео".
Відображає, які електронні адреси згадані у вибраний проміжок часу.
Показує кількість повідомлень, створених конкретним автором.
Відображає кількість повідомлень, написаних українською, російською та англійською мовами тощо.
Відображає частоту згадування певної країни у архівному матеріалі.
Панель "Категорії" схожа на панель "Фільтри". Втім, вони не дублюють функції, а доповнюють одна одну. Їх можна поєднувати, щоб звузити пошук, зробити порівняння або візуалізувати результат пошуку за кількома параметрами одночасно. Наприклад, щоб зменшити кількість архівних одиниць для порівняння, виберіть у діаграмах "За категоріями" > "Назва одиниці", а у фільтрі "Назва одиниці" оберіть декілька архівних одиниць. Як показано на скріншоті, тепер відображаються лише два чати, а не всі.
Як і в текстах та таблицях, у форматі діаграми можна переглядати результати текстового пошуку. Ми можемо обрати категорію "Назва одиниці" та вписати слово Україна
у поле пошуку. В результаті, на графіку відобразиться, скільки разів та коли було вжито слово Україна
у обраних архівних одиницях.
За допомогою цієї функції можна робити довільні текстові запити, які наскрізно шукають інформацію у всіх обраних архівних одиницях, та додавати шар за шаром результати цих запитів на графік за допомогою кнопки . Для отримання більш релевантних результатів запиту введення словосполучення з символом "+" зробить пошук ефективнішим. Якщо ви помістите запит у лапки " ", система знайде лише точні відповідності, які повністю ідентичні вашому запиту.
Якщо потрібно, поєднання різних діаграм можна розділити на окремі. Для цього необхідно зняти галочку в полі . Як бачимо, архівні одиниці тепер не об’єднані в одну діаграму, а відображаються кожна у своїй окремій діаграмі.
Data view – це числові дані, на основі яких будується графік.
Кнопка "Switch to Bar Chart" дозволяє змінити форму діаграми з лінійної на стовпчикову.
Restore – відновлює попередні налаштування діаграми.
Save as Image – дозволяє завантажити зображення графіка у форматі .png.